اخبار مربوط به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

  • 1400/04/20 - 13:09
  • تعداد بازدید: 44
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدیر کل کانون استان خراسان جنوبی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛

پذیرش اعضا در مراکز کانون به صورت محدود و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی

مدیر کل کانون استان خراسان جنوبی در گفتگو با باشگاه خبر نگاران جوان در تشریح کارگاه‌های برخط کانون در فصل تابستان از پذیرش اعضا در مراکز کانون به صورت محدود خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون خراسان جنوبی، طاهره حمیدی مدیر کل کانون خراسان جنوبی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان از پیش بینی ۸۲ عنوان کارگاه تخصصی برخط در دو سطح مقدماتی و پیشرفته خبر داد و گفت: ثبت نام این دوره‌ها از ۲۹ خرداد هم‌ زمان با سراسر کشور به صورت مجازی و به در سایت کانون به آدرس     https://khorasanj.kpf.ir بخش آموزش‌ های مجازی آغاز شده و تا ۱۳ تیر ماه ادامه داشت.

وی با بیان این‌ که این دورها  از ۱۵ تیر ماه با هدف پرکردن مفید اوقات فراغت کودکان ونوجوانان مهارت آموزی خود را آغاز خواهند کرد افزود: کارگاه‌ های برخط کانون در حوزه‌ های فرهنگی، هنری و ادبی پیش بینی شده است و علاقه‌ مندان در گروه‌ های سنی « نوباوه» ۴ سال به بالا، « نوخوان» ۷ سال به بالا، « نونهال» ۹ سال به بالا، « نونگاه» ۱۲ سال به بالا و « نوجوان» ۱۵ سال به بالا، می‌ توانند بدون محدودیت جغرافیایی در این کارگاه‌ ها شرکت می‌ کنند.

حمیدی اظهار داشت: این دوره‌ ها با حضور مربیان توانمند کانون در حوزه‌ های فرهنگی، هنری و ادبی برگزار می‌ شود و شرکت‌ کنندگان در این دوره‌ ها علاوه بر دریافت گواهی شرکت، در صورت داشتن شرایط لازم جذب انجمن‌ های کانون می‌ شوند.

مدیر کل کانون استان در خصوص پذیرش حضوری اعضا در مراکز کانون نیز گفت: به منظور پذیرش اعضا به صورت حضوری در مراکز کانون از مراجع ذی ربط در استان در خواست اخذ مجوز شده است و با دستور فرمانداران و دستور العمل‌های صادر از طرف کانون کشور به صورت محدود و با رعایت دستور العمل‌ های بهداشتی و هماهنگی با مسئولین مراکز اعضا می‌ توانند در مناطق آبی و زرد از لحاظ رنگ بندی مخاطرات کرونا، به صورت حضوری به مراکز کانون استان مراجعه نمایند.

این مدیر فرهنگی افزود: کودکان ونوجوانان علاقه‌ مند به مطالعه کتاب‌ های کانون می‌توانند به مراکز مراجعه و با رعایت موارد بهداشتی کتاب امانت بگیرند و در ایام تابستان بخشی از اوقات فراغت خود را با مطالعه‌ ی کتاب‌ های جذاب و خواندنی کانون پر کنند.

گفتنی است پیش از این نیز در فصل بهار ۴۴ کارگاه برخط توسط کانون پرورش فکری کودکان برگزار و مورد استقبال کودکان ونوجوانان قرار گرفت.

کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت